Çift Yönlü Tente

Çift yönlü Tente Sistemleri 

Çift yönlü tentenin ayakları orta bölgede sabitlenir ve iki tarafa açılan kumaşlar ile birlikte koruma alanı da en iyi şekilde geniş tutulmuş ve daha fazla alana hitap edilmiş olunur.
Kuş kanatlarına benzetmek mümkündür ve hem sağa, hem de sola açılabilen yapısı ile birlikte alanı her daim daha geniş tuttuğu da biliniyor ve eğilebilen kısımların yere kadar sarkıyor olması da yine daha profesyonel bir kullanım sağlıyor.

Çif Yönlü Tente Sistemleri

Çif Yönlü Tente Sistemleri

Taşıyıcı ayaklar ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini de veriyoruz çünkü üretim esnasında sağ ve sol kumaşa uygun şekilde bir ayaklı mekanizma hazırlanıyor ve ağırlığı en iyi şekilde taşıyabilecek hale getiriliyor.
Genellikle kafelerin dış mekanlarında ve açık alanlarda bu ürünleri görmeniz söz konusudur ve yaz aylarında dışarıya taşan kafe işletmecileri de bu modellemeler ile birlikte müşterilerine daha kusursuz bir alan yaratabiliyoruz ve daha fazla insana da daha kolay bir şekilde hitap edebiliyor.
http://www.dogusantente.com Site adresimiz olarak bu ürün gruplarına sizler için yer veriyoruz ve mekanlarınız için en uygun olan tente modellerini de yine sitemizde barındırmaya özen gösteriyoruz.
Çift yönlü tente ile birlikte çok sayıda farklı model için de yine sitemizden yardım alabilir ve editörlerimizin hazırladıkları galeriye de göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.


Yukarı Çık

Batman Tente

Tente Sistemleri

Pergola Tente

Pergola Sistemleri

Otomatik Tente

Kumandalı Pergola

Branda Çadır

Tenteci