Çift yönlü Tente Sistemleri

16 Eylül 2016
722 kez görüntülendi

Çift yönlü tentenin ayakları orta bölgede sabitlenir ve iki tarafa açılan kumaşlar ile birlikte koruma alanı da en iyi şekilde geniş tutulmuş ve daha fazla alana hitap edilmiş olunur.
Kuş kanatlarına benzetmek mümkündür ve hem sağa, hem de sola açılabilen yapısı ile birlikte alanı her daim daha geniş tuttuğu da biliniyor ve eğilebilen kısımların yere kadar sarkıyor olması da yine daha profesyonel bir kullanım sağlıyor

 

Taşıyıcı ayaklar ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini de veriyoruz çünkü üretim esnasında sağ ve sol kumaşa uygun şekilde bir ayaklı mekanizma hazırlanıyor ve ağırlığı en iyi şekilde taşıyabilecek hale getiriliyor.
Genellikle kafelerin dış mekanlarında ve açık alanlarda bu ürünleri görmeniz söz konusudur ve yaz aylarında dışarıya taşan kafe işletmecileri de bu modellemeler ile birlikte müşterilerine daha kusursuz bir alan yaratabiliyoruz ve daha fazla insana da daha kolay bir şekilde hitap edebiliyor.
www.dogusantente.com Site adresimiz olarak bu ürün gruplarına sizler için yer veriyoruz ve mekanlarınız için en uygun olan tente modellerini de yine sitemizde barındırmaya özen gösteriyoruz.
Çift yönlü tente ile birlikte çok sayıda farklı model için de yine sitemizden yardım alabilir ve editörlerimizin hazırladıkları galeriye de göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Batman Tente Pergola Tente Tente Sistemleri Pergola Sistemleri Batman Tente Pergola Tente Tente Sistemleri Pergola Sistemleri Firma Rehberi Batman Firma Rehberi Batman Reklam Batman Firmaları Ücretsiz Firma Ekle Batman ilanları Batman Sektör